FLOSEK

cropped-grafika-flosek.jpgPole namiotowe Flosek to leśna polana położona w sercu Puszczy Piskiej, nad jeziorem Bełdany. Bezpośredni dostęp do jeziora oraz malowniczy, mazurski krajobraz czynią to miejsce wymarzonym do letniego wypoczynku. Lasy pełne jagód i grzybów, otwarte wody i czyste powietrze to raj dla miłośników biwakowania, wędkarzy oraz żeglarzy.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 8 tys. mkw. polany, dwa pomosty oraz bezpieczne miejsce kąpielowe z piaszczystą plażą. Pole namiotowe wyposażone jest w pompę z wodą pitną, wydzielony parking, wiatę, ławki, miejsca ogniskowe oraz toalety i kontener na śmieci.

Za atrakcyjnością pola namiotowego Flosek przemawia również jego okolica. Wpadająca do jeziora królowa mazurskich rzek – Krutynia, daje możliwość odbycia spływu kajakowego. Mazurskie wsie i miasteczka urzekają swoim niepowtarzalnym charakterem. Leśniczówka Pranie, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie a także pobliskie Mikołajki to tylko nieliczne z atrakcji turystycznych tej okolicy.

Zapraszam na Flosek – najpiękniejszą bindugę na Mazurach!!!